Portfolio

Industrieel ingenieur

2010: Bachelor in de industriële wetenschappen Elektronica - ICT (Hogeschool Gent)
2011: Master of Science in de industriële wetenschappen Elektronica - ICT optie ICT (Hogeschool Gent)
Winnaar van de Barco High Tech Awards 2011 met mijn eindwerk getiteld "Multi-camera Bewegingsgestuurde Computerinterface"
Winnaar van de ie-prijs categorie Producten, Processen en Diensten 2011 met mijn eindwerk getiteld "Multi-camera Bewegingsgestuurde Computerinterface"
PhD Student bij Universiteit Gent - Telin - IPI (sinds oktober 2011) 

 

 

 

Short Track Coach

Prijzen

Fairplay trofee in Meudon 2007
Trofee van sportieve hogeschoolstudent 2011
Trofee van sportverdienstelijk personeelslid UGent 2014-2015

Diploma's

2013: Bloso Initiator Ice-Skating
2013: Bloso Initiator Short Track
2014: Bloso Algemeen gedeelte Instructeur B 

Belgisch Nationaal Team

Competities

Nationale hulpcoach tijdens de 6th Korean Air World Cup 2012 in Dordrecht (Nederland)
Nationale coach/teamleader tijdens de World Junior Championships 2012 in Melbourne (Australië)
Nationale coach/teamleader tijdens de World Junior Championships 2013 in Warsaw (Polen) 
Nationale coach/teamleader tijdens de Winter Universiade 2013 in Trentino (Italië) 
Nationale coach/teamleader tijdens de World Junior Championships 2014 in Erzurum (Turkije)  
Nationale hulpcoach tijdens de Europa Cup Final 2014 in Sofia (Bulgarije) 
Nationale hulpcoach tijdens de Europese Kampioenschappen 2015 in Dordrecht (Nederland)  
Nationale hulpcoach tijdens de World Cup 2015 in Dresden (Duitsland) 

Trainingen

Hulptrainer met Franky Vanhooren in seizoen 2012-2013 voor de nationale trainingen op zaterdagmorgen in Liedekerke (België)
Vervangtrainer in seizoen 2013-2014 season voor de nationale trainingen op zaterdagmorgen in Liedekerke (België)

Local Short Track Club

1st trainer/coach van de schaatsers van STKG 2011-2012
1st trainer/coach van de schaatsers van STKG 2012-2013
1st trainer/coach van de schaatsers van STKG 2013-2014 
1st trainer/coach van de schaatsers van STKG 2014-2015  

 

Short Track

11e op de Olympic Candidates Trophy 2008 (StarClass final) (Spisska Nova Ves, SVK) 
17e op de Future Champions Trophy 2009 (StarClass final) (Amsterdam, NED) [opgave door schaatsen in mijn gezicht]
38e op het WK junioren 2009 (Sherbrooke, CAN) (28e on 1500m, 51e on 500m, 36e op 1000m)
39e op de Europese Kampioenschappen 2010 (Dresden, GER) (36e op 1500m, 36e op 500m, 38e op 1000m)
35e op de Europese Kampioenschappen 2011 (Heerenveen, NED) (38e op 1500m, 22e op 500m, 30e op 1000m)
9e op de Europese Kampioenschappen 2011 (Heerenveen, NED) Relay 5000m met Robin Van Steen, Sam Vanspeybroeck en Mathias Vosté

 Vlaams Kampioenschap  Belgisch Kampioenschap
2006 (Junior B) ? ?
2007 (Junior B) ? 3e
2008 (Junior A) 1e 1e
2009 (Junior A) 1e 2e
2010 (Senior) 1e 1e
2011 (Senior) 1e -
2012 (Senior) 3e 2e
2013 (Senior) 2e 2e
2014 (Senior) 3e 1e
2015 (Senior) 3e 1e

Long Track

Voor het plezier

  Belgisch Kampioenschap
2007 (Junior B) 2e (500m)
2e (1000m)
2e (1500m)
2e (3000m) 
2015 (Senior) 2e (500m)
3e (1500m)
3e (5000m)